Views Blogspot Archive (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: No posts available.
sl: Ni razpoložjivih prispevkov.

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
