Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: No posts available.
be: Матэрыялы не знойдзены.

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
