Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Apply
lv: Apstiprināt
