Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Reset
pt: Reiniciar

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: No posts available.
pt: Nenhuma entrada disponível.

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Criado em

en: Content display
pt: Exibição de conteúdo

en: Apply
pt: Aplicar

en: Master
pt: Principal

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end of @total
