Views Blogspot Archive (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: No posts available.
ur: کوئی پوسٹس دستیاب نہیں ہیں۔

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر
