Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
