Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: No posts available.
ja: 投稿はありません。

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Displaying @start - @end of @total
ja: @total 件中の @start 件目～ @end 件目を表示
