Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Reset
fa: اعاده

en: All
fa: همه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
