Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Reset
pt: Redefinir

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: No posts available.
pt: Não há posts.

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Apply
pt: Aplicar

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Displaying @start - @end of @total
pt: Exibindo @start - @end de @total
