Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Displaying @start - @end of @total
ro: Afișare @start - @end din @total
