Views Blogspot Archive (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: No posts available.
ta: எந்தவொரு அஞ்சல்களும் இல்லை.
