Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: Authored on
bg: Написано на

en: Apply
bg: Търси
