Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: No posts available.
nl: Geen berichten beschikbaar.

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Content display
nl: Weergave inhoud

en: Apply
nl: Toepassen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total
