Views Blogspot Archive (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Apply
nn: Bruk
