Views Bootstrap (5.3.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Success
hi: सफलता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Alignment
hi: संरेखण

en: Info
hi: जानकारी
