Views Bootstrap (5.5.0-beta1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Bottom
km: បាត

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Uses
km: ប្រើ
