Views Bootstrap (5.5.0-beta1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Image
vi: Ảnh

en: Top
vi: Đầu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Display
vi: Hiển thị

en: Bottom
vi: Cuối

en: Medium
vi: Vừa

en: Last
vi: Cuối

en: First
vi: Đầu tiên

en: Middle
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: <None>
vi: <Không>

en: Columns
vi: Các cột

en: About
vi: Giới thiệu

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Wrap
vi: Cuộn

en: Keyboard
vi: Bàn phím

en: Breakpoints
vi: Điểm ngắt
