Views Bootstrap (5.5.0-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Image
eo: Bildo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Views
eo: Vidoj

en: Medium
eo: Medio
