Views Bootstrap (5.5.0-beta3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Image
eu: Irudia

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Views
eu: Bistak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Bottom
eu: Behean

en: Medium
eu: Ertaina

en: Last
eu: Azkena

en: First
eu: Lehena

en: Middle
eu: Erdian

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Interval
eu: Bitartea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: <None>
eu: <Ezer ez>

en: About
eu: (r)i buruz

en: Effect
eu: Efektua

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: Uses
eu: Erabilerak
