Views Bootstrap (5.5.0-rc1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Image
ast: Imaxe

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Display
ast: Pantalla

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
