Views Bootstrap (5.5.0-rc1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
