Views Bootstrap (5.5.0-rc2) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Display
cs: Zobrazit

en: Bottom
cs: Dole

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Medium
cs: Střední

en: Last
cs: Poslední

en: First
cs: První

en: Tabs
cs: Záložky

en: <None>
cs: <Nic>

en: Columns
cs: Sloupce

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Effect
cs: Efekt

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Uses
cs: Použití

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: List class
cs: Třída seznamu

en: Responsive
cs: Responzivní
