Views Bootstrap (5.5.0-rc2) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Display
sk: Zobraziť

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Medium
sk: Stredná

en: Last
sk: Posledné

en: First
sk: Prvý

en: Middle
sk: Stredný

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Tabs
sk: Záložky

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Effect
sk: Efekt

en: Uses
sk: Používa

en: Primary
sk: Primárny
