Views Bootstrap (5.5.0-rc3) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Display
hr: Prikaz

en: Bottom
hr: Dno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Medium
hr: Srednji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Effect
hr: Efekt

en: Uses
hr: Uporaba
