Views Bootstrap (8.x-3.12) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Medium
bn: মাঝারি

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
