Views Bootstrap (8.x-3.12) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: all
is: allt

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display
is: Sýna

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Warning
is: Viðvörun

en: Medium
is: Miðlungs

en: Alignment
is: Jöfnun

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Tabs
is: Flipar

en: About
is: Um
