Views Bootstrap (8.x-3.6) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: all
mr: सर्व

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या
