Views Bootstrap (8.x-3.6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд
