Views Bootstrap (8.x-4.5) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା
