Views Bulk Edit (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: No values changed
sk: Žiadne zmenené hodnoty
