Views Bulk Edit (3.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Edit media
az: Medianı redaktə edin

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.
