Views Bulk Edit (3.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Edit content
he: ערוך תוכן

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Views Bulk Operations
he: פעולות צובר על היבטים

en: Revision log message
he: הודעת יומן לגרסאות

en: Edit media
he: עריכת מדיה

en: Briefly describe the changes you have made.
he: תאור קצר של השינויים שבוצעו.
