Views Bulk Edit (3.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Revision log message
sv: Loggmeddelande för versionshantering

en: Edit media
sv: Redigera media

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.
