Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ
