Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Edit media
lv: Labot mediju
