Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.
