Views Bulk Edit (8.x-2.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Edit content
vi: Sửa nội dung

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: Revision log message
vi: Nhật ký tin nhắn phiên bản
