Views Bulk Edit (8.x-2.7) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Create new revision
id: Buat revisi baru

en: Edit content
id: Sunting konten

en: Revision information
id: Informasi revisi

en: Revision log message
id: Catatan revisi

en: Briefly describe the changes you have made.
id: Jelaskan secara singkat perubahan yang telah Anda buat.
