Views Bulk Operations (VBO) (4.0.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: Views
th: ดู

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: No items
th: ไม่มีรายการ

en: Cancel the selected user accounts
th: ยกเลิกบัญชีผู้ใช้งานที่เลือก

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
th: เมื่อเปิดใช้งานผู้ใช้จะต้องยืนยันการยกเลิกบัญชีผ่านทางอีเมล

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
th: เมื่อเปิดใช้งานผู้ใช้จะได้รับการแจ้งเตือนทางอีเมลหลังจากที่บัญชีได้ถูกยกเลิก

en: Notify user when account is canceled
th: แจ้งเตือนผู้ใช้เมื่อมีการยกเลิกบัญชี
