Views Bulk Operations (VBO) (4.4.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Cancelling user account
az: İstifadəçi hesabı ləğv edilir

en: Cancel the selected user accounts
az: Seçilmiş istifadəçi hesablarını ləğv edin

en: When cancelling these accounts
az: Bu hesabları ləğv edərkən

en: Selected actions
az: Seçilmiş hərəkətlər

en: Delete translations
az: Tərcümələri silin

en: Action title
az: Hərəkətin adı

en: The title shown above the actions dropdown.
az: Başlıq əməliyyatlar açılan menyunun yuxarısında göstərilir.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
az: Aktivləşdirildikdə, istifadəçi e-poçt vasitəsilə hesabın ləğvini təsdiqləməlidir.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
az: Aktivləşdirildikdə, hesab ləğv edildikdən sonra istifadəçi e-poçt bildirişi alacaq.

en: Notify user when account is canceled
az: Hesab ləğv edildikdə istifadəçini xəbərdar edin

en: Apply to selected items
az: Seçilmiş elementlərə tətbiq edin
