Views Bulk Operations (VBO) (4.4.3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Access denied
ro: Acces respins

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Apply
ro: Aplică

en: Examples
ro: Exemple

en: Cancelling user account
ro: Anulare cont utilizator

en: Cancel the selected user accounts
ro: Anulați conturile utilizatorilor selectați

en: When cancelling these accounts
ro: La anularea acestor conturi

en: Selected actions
ro: Acțiuni selectate

en: Delete translations
ro: Ștergere traduceri

en: Action title
ro: Titlul acțiunii

en: The title shown above the actions dropdown.
ro: Titlul care apare asupra dropdown-ului de acțiuni.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
ro: Atunci când este activat, utilizatorul trebuie să confirme anularea contului prin email.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
ro: Atunci când este activat, utilizatorul va primi o notificare prin email după ce contul a fost anulat.

en: Notify user when account is canceled
ro: Notifică utilizatorul când contul este anulat

en: Require email confirmation to cancel account
ro: Necesită confirmarea prin email pentru anularea contului

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate
