Views Bulk Operations (VBO) (4.4.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது
