Views Bulk Operations (VBO) (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: all
et: kõik

en: Views
et: Vaated

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Clear
et: Tühjenda

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Examples
et: Näited

en: Cancel the selected user accounts
et: Kustuta valitud kasutajakontod

en: When cancelling these accounts
et: Neid kontosid tühistades

en: Selected actions
et: Valitud toimingud

en: Action title
et: Tegevuse pealkiri

en: The title shown above the actions dropdown.
et: Toimingute rippvaliku üleval nähtav pealkiri.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
et: Kui on sisse lülitatud, siis peab kasutaja konto tühistamist e-posti teel kinnitama.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
et: Kui on sisse lülitatud, saadetakse kasutajale konto tühistamisel sellest teavitav e-post.

en: Notify user when account is canceled
et: Teata kaustajale, kui konto tühistatakse

en: Require email confirmation to cancel account
et: Nõua konto tühistamisel e-posti kinnitust

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule
