Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.0) - en to hu translation catalogue (90 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Action
hu: Művelet

en: Views
hu: Nézetek

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Clear
hu: Törlés

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Examples
hu: Példák

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: NOTE
hu: MEGJEGYZÉS

en: Skipped
hu: Kihagyva

en: Views Bulk Operations
hu: <em>Views Bulk Operations</em>

en: Cancel the selected user accounts
hu: A kiválasztott felhasználók törlése

en: When cancelling these accounts
hu: Felhasználók törlése esetén

en: Override label
hu: Címke felülírása

en: Example setting
hu: Példa beállítások

en: Delete entities
hu: Entitások törlése

en: Selected actions
hu: Kiválasztott műveletek

en: Action title
hu: Művelet címe

en: The title shown above the actions dropdown.
hu: Az akciók legördülő listája felett megjelenő cím.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a felhasználónak e-mailben meg kell erősítenie a fiókjának törlését.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
hu: Amikor engedélyezett, a rendszer a felhasználónak e-mailértesítőt küld a fiók felfüggesztéséről.

en: Notify user when account is canceled
hu: Felhasználó értesítése fiók törlése esetén

en: Require email confirmation to cancel account
hu: E-mailben való megerősítés szükséges a fiók törléséhez

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre

en: Process entities returned by the view with Views Bulk Operations' actions.
hu: A nézet által visszaadott entitások feldolgozása <em>Views Bulk Operation</em> műveletekkel.

en: Adds an ability to perform bulk operations on selected entities from view results.
hu: Hozzáadja azt a képességet, hogy egy nézet eredményeinek kijelölt entitásain tömeges műveleteket lehessen végrehajtani.

en: Views Bulk Operations batch starter
hu: Views Bulk Operations kötegelt feldolgozás indító

en: Views Bulk Operations configure step
hu: Views Bulk Operations beállítási lépés

en: Views Bulk Operations confirm execution
hu: Views Bulk Operations végrehajtás megerősítése

en: Defines an example action with all possible options.
hu: Meghatároz egy példaműveletet az összes lehetséges beállítási lehetőséggel.

en: Example setting pre-execute
hu: Példa beállítás elő-végrehajtása

en: VBO example action
hu: VBO példaművelet

en: Processed @count of @total entities.
hu: @count / @total entitás feldolgozva.

en: Action processing results: @operations.
hu: Művelet feldolgozásának eredményei: @operations.

en: Performing @operation on selected entities.
hu: @operation végrehajtása a kijelölt entitásokon.

en: Configure "%action" action applied to the selection
hu: A kijelölésre alkalmazott „%action” művelet beállítása

en: Execute action
hu: Művelet végrehajtása

en: Process in a batch operation
hu: Feldolgozás egy kötegelt műveletben

en: Only applicable if results are processed in a batch operation.
hu: Csak akkor alkalmazható ha az eredmények feldolgozása kötegelt műveletben történik.

en: Configuration form on new page (configurable actions)
hu: Beállítása űrlap új oldalon (beállítható műveletek)

en: Preconfiguration for "@action"
hu: „@action” előbeállítása

en: Leave empty for the default label.
hu: Üresen hagyva az alapértelmezett címke lesz használva.

en: -- Select action --
hu: Művelet kiválasztása

en: Please select an action to perform.
hu: Ki kell választani egy végrehajtandó műveletet.

en: Form error occurred, please try again.
hu: Űrlaphiba történt, újra meg kell próbálni.

en: Entity type not supported
hu: Nem támogatott entitástípus

en: Process selected entities in a batch operation
hu: Kiválasztott entitások feldolgozása egy kötegelt műveletben

en: Size of the processing batch
hu: A feldolgozási köteg mérete

en: Display configuration form on a separate page
hu: Beállítási űrlap megjelenítése egy különálló oldalon

en: Title of the action selector form element
hu: A műveletkiválasztó űrlapelem címe

en: Selected actions array
hu: Kiválasztott műveletek tömbje

en: Preliminary configuration array
hu: Előzetes beállítás tömbje

en: Actions Permissions
hu: Műveletek jogosultságai

en: Adds access permissions on all actions allowing admins to restrict access on a per-role basis.
hu: Hozzáférési jogosultságokat ad minden művelethez, lehetővé téve, hogy az adminisztrátorok szerepkör szinten korlátozhassák a hozzáférést.

en: all entity types
hu: minden entitástípus

en: Execute the %action action on %type.
hu: %action művelet végrehajtása %type típuson.

en: Are you sure you wish to perform "%action" action on 1 entity? | Are you sure you wish to perform "%action" action on %count entities?
hu[0]: „%action” művelet biztosan végrehajtható 1 entitáson?
hu[1]: „%action” művelet biztosan végrehajtható %count entitáson?

en: Delete selected entities
hu: Kijelölt entitások törlése

en: Display action options as buttons
hu: Műveleti lehetőségek megjelenítése gombként

en: Select / deselect all
hu: Mindent kijelöl / Kijelölés törlése

en: Prepared @count of @total entities for processing.
hu: @count / @total entitás előkészítve feldolgozásra.

en: Processing, estimated time left: @estimate, elapsed: @elapsed.
hu: Feldolgozás, becsült hátralévő idő: @estimate, eltelt: @elapsed.

en: All view results
hu: Minden nézet eredménye

en: Selected @count entities:
hu: @count kijelölt entitás:

en: The current user account cannot be canceled in a batch operation. Select your account only or cancel it from your account page.
hu: Az aktuális felhasználó nem törölhető egy kötegelt műveletben. Vagy csak a saját felhasználót kell kijelölni, vagy a fiók oldaláról kell törölni.

en: The user 1 account (%label) cannot be canceled.
hu: Az egyes számú felhasználó (%label) nem törölhető.

en: Display selectable actions as buttons.
hu: A kiválasztható műveletek megjelenítése gombokként.

en: Action processing results: @results.
hu: Művelet feldolgozásának eredménye: @results.

en: Prepopulating entity list for processing.
hu: Entitás lista előzetes feltöltése a végrehajtáshoz.

en: Prepopulating, estimated time left: @estimate, elapsed: @elapsed.
hu: Előzetes feltöltés, becsült hátralévő idő: @estimate, eltelt: @elapsed.

en: Views Bulk Operations multipage AJAX
hu: Views Bulk Operations több oldalas AJAX

en: Views Bulk Operations will work only with normal entity views and contrib module views that are integrated. See \Drupal\views_bulk_operations\EventSubscriber\ViewsBulkOperationsEventSubscriber class for integration best practice.
hu: A <em>Views Bulk Operations</em> csak azokkal az entitás- és modulnézeteknél használható, amelyeket előzőleg felkészítettek az együttműködésre. Ehhez egy jó példát kínál a „\Drupal\views_bulk_operations\EventSubscriber\ViewsBulkOperationsEventSubscriber” osztály.

en: You must specify the view ID and the action ID parameters.
hu: Meg kell adni a nézetazonosító és a műveletazonosító paramétereket.

en: Incorrect view ID provided.
hu: Helytelen nézetazonosító.

en: Incorrect view display ID provided.
hu: Helytelen nézet megjelenítés azonosító.

en: Initialization time: @time ms.
hu: Előkészítés ideje: @time ms.

en: Entity list generation time: @time ms.
hu: Entitáslista létrehozási ideje: @time ms.

en: Execution time: @time ms.
hu: Végrehajtás ideje: @time ms.

en: Clear selection when exposed filters change.
hu: Kijelölés törlése felfedett szűrő módosításakor.

en: Selected %count items in this view
hu: Ebben a nézetben %count kijelölt elem van

en: Items selected on other pages:
hu: Más oldalakon kijelölt elemek:

en: No selection
hu: Nincs kiválasztás

en: Canceled "%action".
hu: Megszakított „%action”.

en: Clear selection when exposed filters change
hu: Kiválasztások törlése felfedett szűrő módosításakor

en: ..plus @count more..
hu: ..plusz még @count..

en: Selected @count entities - all in the view except:
hu: @count entitás kiválasztva – az összes a nézetben, kivéve:

en: Items excluded on other pages:
hu: Kizárt elemek más oldalakon:

en: Select / deselect all results in this view (all pages, @count total)
hu: Az oldalon található minden eredmény kijelölése/kijelölés törlése (minden oldal, összesen @count)
