Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Next
cs: Další

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Name
cs: Jméno

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Clear
cs: Vymazat

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Apply
cs: Použít

en: Examples
cs: Příklady

en: Execute
cs: Vykonat

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Cancel the selected user accounts
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: When cancelling these accounts
cs: Při rušení těchto účtů

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.

en: Selected actions
cs: Vybrané akce

en: Action title
cs: Název akce

en: Apply to selected items
cs: Použít u vybraných položek
