Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Name
mr: नाव

en: Views
mr: याद्या

en: Access denied
mr: प्रवेश प्रतिबंधीत

en: Action title
mr: क्रिया शीर्षक
