Views Bulk Operations (VBO) (8.x-3.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Name
sr: Име

en: Access denied
sr: Приступ одбијен
