Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Published
fr: Publié

en: views
fr: vues

en: Unpublished
fr: Non publié

en: About
fr: À propos

en: Current state
fr: État actuel
