Views Content Moderation Current State (2.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Published
it: Pubblicato

en: views
it: viste

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: About
it: Informazioni

en: Current state
it: Stato attuale

en: Content revision
it: Revisione del contenuto
