Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: About
nl: Over

en: Current state
nl: Huidige status

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie
